Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kompitlan/domains/kompitlan.pl/public_html/templates/kompitlan_new/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kompitlan/domains/kompitlan.pl/public_html/templates/kompitlan_new/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Tworzenie stron internetowych

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do wszystkich posiadających już serwis WWW. Utrzymywanie nieaktualnych informacji na stronie WWW jest bardzo niekorzystne zarówno w odniesieniu do wizerunku strony jak i jej pozycji w wyszukiwarkach. Powierzając Mi opiekę nad stroną mogą Państwo spać spokojnie wiedząc iż strona będzie zawsze aktualna i będzie funkcjonowała stabilnie. Dlatego też tworząc strony internetowe testujemy je pod kątem: poprawnego wyświetlania we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera itd.), czytelnej treści w różnych rozdzielczościach ekranu, poprawności kodu źródłowego zgodność ze standardami, szybkości ładowania – grafiki są kompresowane, format (JPG, PNG, GIF) są dobierane w zależności od zastosowania i wyglądu materiałów graficznych.

Twój własny CMS jako wizytówka w sieci

Indywidualna oferta

Orientacyjny termin realizacji witryny jest podawany po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz specyfikacją strony. Cena witryny internetowej ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości projektu i czasochłonności jego wykonania. 

Opieka/aktualizacja stron opartych na CMS.

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do wszystkich posiadających już serwis WWW. Utrzymywanie nieaktualnych informacji na stronie WWW jest bardzo niekorzystne zarówno w odniesieniu do wizerunku strony jak i jej pozycji w wyszukiwarkach. Powierzając Mi opiekę nad stroną mogą Państwo spać spokojnie wiedząc iż strona będzie zawsze aktualna i będzie funkcjonowała stabilnie.

Systemy CMS, Strona responsywna

- poprzez intuicyjny, wygodny w obsłudze system zarządzania treścią (CMS) możesz swobodnie aktualizować i rozwijać swoją stronę.
 - responsyna strona to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany (np. smartfonów czy tabletów).

Kompleksowa usługa + Hosting WWW

W ramach opieki nad stroną WWW gwarantuję także hosting, czyli miejsce na serwerze gdzie fizycznie będzie umieszczona strona WWW oraz skrzynki pocztowe. Kompleksowe obsługa Twojej strony internetowej oraz usług towarzyszących pozwoli Ci skupić się nad Twoim biznesem.

Co obejmuje opieka nad stroną WWW ?

redagowanie, aktualizacja i wprowadzanie artykułów tekstowych, aktualizacja i dodawanie galerii zdjęć, dodawanie nowych podstron i modyfikowanie istniejących, tworzenie grafik promocyjnych (np. bannerów), wykonywanie kopii zapasowych, obróbka materiałów powierzonych (zdjęcia, teksty), podstawowa optymalizacja kodu strony w celu poprawienia pozycji w Google, uruchomienie statystyk analizujących ruch na stronie, integracja z serwisami społecznościowymi (facebook, google+).

Ile to kosztuje?

Wariant 1: ryczałt miesięczny, w którym jest do wykorzystania określona ilość godzin pracy w ciągu miesiąca. Rodzaje abonamentów aktualizacyjnych:

Pakiet Mały

119

miesięcznie

2 godziny miesiecznie

Kontakt

Pakiet Normalny

169

miesięcznie

4 godzin w miesiacu

Kontakt

Pakiet Duży

249

miesięcznie

5 godzin w miesiącu

Kontakt